Kurumlar (Organizations)


Altın Madenciliğine Karşı Selanik Mücadele Komitesi (Επιτροπή Αγώνα Θεσσαλονίκης Ενάντια Στην Εξόρυξη Χρυσού) (Yunanistan)
Altına Hayır İnisiyatifi (Πρωτοβουλία Ενάντια Στην Εξόρυξη Χρυσού) (Kıbrıs)
Anatropi Dergisi (Περιοδικό Ανατροπή) (Kıbrıs)
Ankara Kent ve Ekoloji Savunması
Antalya Ekoloji Meclisi
Aplaneta (İspanya)
Atina Akımı (Ρεματτική) (Yunanistan)
Atina Kolonos-Sepolia-Akadimias Yurttaşları Halk Meclisi (Λαϊκή Συνέλευση Κατοίκων Κολωνού-Σεπολίων-Ακαδημίας Πλάτωνα) (Yunanistan)
Atina Penteli-Melisia Sakinleri İnisiyatifi (Πρωτοβουλία Κατοίκων Πεντέλης - Μελισσίων) (Yunanistan)
Attac France (Fransa)
Avli (Αυλή) (Kıbrıs)
Başlangıç Ekoloji
Burhaniye Çevre Platformu
Comité De Apoyo A Kurdistán - Madrid (Support To Kurdistan Commitee - Madrid)
Danielle Mitterrand Foundation (Fransa)
Doğa Dostları (Friends Of The Earth) (Kıbrıs)
Doğanın Hakları Var Platformu
Doğanın Çocukları
Dört Ayaklı Şehir İnisiyatifi
Ecosocialist Horizons (www.ecosocialisthorizons.com)
Ege Çevre ve Kültür Platformu
Eko-Öğrenci Hareketi
Ekologistak Martxan (Bask Ülkesi)
Ekoloji Ağı (Οικολογικό Δίκτυο) (Yunanistan)
European Water Movement (Avrupa)
Fisitires (Φυσητήρες) (Yunanistan)
Halkların Demokratik Kongresi Ekoloji Meclisi
Hasankeyf'i Yaşatma Girişimi
Hayvan Hakları Meclisi
Her Yer Kazdağları
Heraklion Ekoloji Müdahalesi (Οικολογική Παρέμβαση Ηρακλείου) (Yunanistan)
Humat Dijlah (Irak)
Ilis-Sos (Ιλις-Σος) (Yunanistan)
İklim Değişikliği ve Çevresel Yıkıma Karşı İnisiyatif (Πρωτοβουλία Ενάντια Στην Περιβαλλοντική Καταστροφή Και Την Κλιματική Αλλαγή) (Yunanistan)
İklim Krizi Cy Sitesi (Kıbrıs)
İliopoli Yurttaş Hareketi - Atina (Κίνηση Πολιτών Ηλιούπολης) (Yunanistan)
Kallisto Çevre Örgütü (Περιβαλλοντική Οργάνωση Καλλιστώ) (Yunanistan)
Kazdağları İstanbul Dayanışması
Kazdağı Doğal ve Kültürel Varlıkları Koruma Derneği
Ktöeos - Kıbrıs Türk Orta Eğitim Öğretmenler Sendikası (Συνδικάτο Εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης) (Kıbrıs)
Kıbrıs Türk Biyologlar Birliği (Τουρκοκυπριακός Σύνδεσμος Βιολόγων) (Kıbrıs)
Mezopotamya Ekoloji Hareketi
Mikrocoğrafyalar (Μικρογεωγραφίες) (Yunanistan)
Movement 136 (Κίνηση 136) - Yunanistan
Movimento Dos Atingidos Por Barragens (Barajlardan Etkilenenlerin Hareketi) - Brezilya
Munzur Çevre Derneği
Muğla Çevre Platformu
People's University Of Social Solidarity Economy "univsse Coop" (Λαϊκό Πανεπιστήμιο Κοινωνικής Αλληλέγγυας Οικονομίας "univsse Coop") - Yunanistan
Pikrodafne Nehrini Kurtarmak Için Yurttaş Ağı (Δίκτυο Πολιτών Για Τη Διάσωση Του Ρέματος Της Πικροδάφνης) (Yunanistan)
Podoniftis – Çağ ve Eylem Eleştirileri Akımı (Ποδονίφτης, Ρε(Ύ)Μα Κριτικής Των Καιρών Και Δράσης) (Yunanistan)
Polen Ekoloji
Preveza Madenciliğe-Çıkarmaya Karşı Yurttaş Bilgilendirme Ağı (Δίκτυο Ενημέρωσης Πολιτών Ενάντια Στις Εξορύξεις, Εξορυξεις Stop Πρέβεζα) (Yunanistan)
Rafina Nehri Koruma ve Geliştirme Hareketi - Atina (Κίνηση Για Την Προστασία Και Ανάδειξη Του Μεγάλου Ρέματος Της Ραφήνας) (Yunanistan)
Rojava Azadi Madrid (İspanya)
Save The Tigris Campaign (Irak)
Scottish Solidarity With Kurdistan
Selanik Atık Yakılmasına Karşı Mücadele Komitesi (Επιτροπή Αγώνα Θεσσαλονίκης Ενάντια Στην Καύση Απορριμμάτων) (Yunanistan)
Selanik Kortiatis Yurttaş Hareketi (Κίνηση Πολιτών Χορτιάτη) (Yunanistan)
Sol Hareket (Αριστερό Κίνημα) (Kıbrıs)
TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
Taksim Gezi Parkı Koruma ve Güzelleştirme Derneği
Ulusal Hayvan Refahı ve Çevre Federasyonu (Πανελλαδική Φιλοζωική Και Περιβαλλοντική Ομοσπονδία) (Yunanistan)
Women Defend Rojava-Madrid (İspanya)
Yaşam ve Dayanışma Yolcuları
Yerli Mimarisi (Νομαδική Αρχιτεκτονική) (Yunanistan)
Yeryüzü Derneği
Yeşil Direniş Ekoloji ve Yaşam Gazete
Yeşil Gelecek Derneği
Yeşil Sol İklim Çalışma Grubu
Zografu Mücadele İnisiyatifi - Atina (Πρωτοβουλία Αγώνα Ζωγράφου) (Yunanistan)
Çevre Için Gençlik – Volos (Νέοι Για Το Περιβάλλον) (Yunanistan)
Çöp Depolamasına Son – Atina Petropoli Yurttaş Eylemi (Χωματερή Stop -Πολίτες Εν Δράσει) (Yunanistan)
“Yakma” Atık Yakılmasına Karşı Yurttaş İnisiyatifi - Volos (Πρωτοβουλία Πολιτών Ενάντια Στην Καύση Σκουπιδιών No Burn) (Yunanistan)

Bireyler (Individuals)


İsim (Name)
Soyisim (Last Name)
Kurum (Organization)
Meslek (Occupation)
Taci
Yalçıner
Kesk-esm (enerji,sanayi Ve Maden Kamu Emekçileri Sendikası
İktisat
İlksen
Dinçer Baş
Çevirmen
Kemal
Aydın
Haluk Cihan
Alpaslan
Barmen
Güzin
Alpaslan
Mimar
Kerim
Küçük
Yok
Öğrenci
Çağdaş
Çakman
Diem25
Ayse
Gül
Muhasebeci
Ali
Korsan
Silivri Çevre Derneği
Başkan
Metin V.
Bayrak
Diem25
Felsefeci / Philosopher
Edız
Arca
Deniz
Gezgin
Yazar
A. Erdem
Şentürk
Tasarımcı
Emel
Altay
Serbest Gazeteci
Yaşar
Öner
Derya
Şimşek
Öğretmen
Hakkı
Uysal
Emekli
Hamiyet
Şabudak
Emekli
Mahmut Emin
Avcı
Hdk
Emekli
Ahmet
Koçyiğit
Tarım Orkamsen
Mühendis
Suat
Turan
Emel
Kurma
Citizens’ Assembly
Leyla
Can
Murat
Cin
Polen Ekoloji
Mühendis
Ramazan
Korkut
Polen
Siyaset Bilimi
Pınar
Gayıp
Gazeteci
Melike
Futtu
The Artivist Network
Freelancer Journalist, Social Media & Communication Specialist
Kadir
Dadan
Tıp Doktoru
Rana
Öztürk
Güler
Yıldız
Gazeteci
Yusuf
Aksoy
Nejla
Kurul
Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası
Akademisyen
Seher
Keskinel
Fahrettin
Filiz
Yeşilsol Parti
Avukat
Melda
Onur
Ömer
Madra
Açık Radyo
Yayıncı
Maksut
Aksu
Ziraat Mühendisi
Daniela
Subtil
Züleyha Betül
Koçer
Öğrenci
Menekşe
Turen
Aydın
Aydın
Yeşil Sol
Emekli
Faize
Sarış
Individiual
Lecturer
Leyla
Yakınol
Bilim Sanat Ve Sosyal Etkinliklerde Gelişim Derneği
Eğitimci
Rahme
Veziroğlu
Bağımsız
Belgeselci
İdil
Gökber
İzmir Yaşam Alanları
İngilizce Öğretmeni
Filiz Ufuk
Çilek
Kuşadası Çevre Platformu
Tıp Doktoru
Onur
Korkmaz
Makina Mühendisi
Nermin
Korkmaz
Abidin
Özkaymak
Niğde Çevre Eğitim Kültür Derneği
Erdogan
Şahin
Ege Çevre Gönüllüler Platformu
Emekli-teknisyen
Atilla
Çalhan
Ekonomist-emekli
Aslı
Cirit
Özel Sektör
Mühendis
Lale
Karakulak
Zonguldak Çevre Dernegi
Iktisatcı
Merih
Yücel
Izçep
Biyolog
Merih
Yücel
İzcep(İzmir Çevre Gönüllüleri Platformu)
Biyolog
Gönül
Hastaoğlu
Tema Vakfı
Tema Savunuculuk Temsilci Yardımcısı
George
Tsolakis
Hidayet
Aldış
Erol
Engel
Bergama Çevre Platformu
Eğitimci
Şahin
Süren
Ali
Korsan
Silivri Çevre Derneği
Başkan
Mehmet
Faruk
Mahnaz
Gümrükçüoğlu Yiğit
Sakarya Univeristy
İklim Bilimci
Yıldırım
Kaya
Doğal Yaşam Derneği
Emekli
Sadık
Yurtman
Eskişehir Çevre Koruma Ve Geliştirme Derneği
Mak.müh.
Temimdar
Kıreker
Zeki
Gürsu
Ahmet Oktay
Demirkan
Eczacı
Sibel
Erduman
Yaşam Hakları Derneği
Çevirmen
Cemalettin
Bilgen
Mehmetali
Aslan
Emekli
Yalçın
Sevimli
İktisatçı
Nazım
Onat
Cengiz
Aktar
Ali
Metin
Serbest
Kutsal
Su
Retired Teacher
Ali Bilge
Turkey
İktisatçı
Batur
Talu
Gamzegül
Kızılcık
Ayşe
Gözcelioğlu
Şahıs
Finans
Nazmi
Akyıldız
Sanat
Veli
Sarı
Disk Emeklisen
Memur Emeklisi
Haluk
Korkmaz
Atak Tekstil
Tekstilci
Eva
Androulaki
Lazaros
Melidis
Secondary School Teacher
Zafer
Cengiz
Tuyed Ngo
Macro Tourism Expert
Nermin
Biter
Tihv
Biyolog Dr. (bak İhraç Akademisyen)
Harun
Toptan
Selim Doğan
Koç
Birleşik Devrimci Parti
Öğrenci
Marios
Iacovides
University Of Oxford
University Professor
Chris
Vrettos
The Climate Collective
Student
Annelise
Muller
İdil
Dönderici
Eylül
Ceylan
Oğuz
Sungur
Emekli
Nezih
Özsan
Özge
Ozsan
Film Yönetmeni
Bengisu
Özden
Öğretmen
Dimitris
Fanariotis
Ecocorfu
Ecologic Organisation (non Governamental, Non Profit)
Fazlı
Şahin
Yeşil Sol Edirne
Emekli
Hirem
Ozcan
Moda Tasarimcisi
Büşra
Üner
Boğaziçi Üniversitesi
Yüksek Lisans Öğrencisi
Faruk Tayfun
Efeler
Sultan
Güner
Bağımsız
Musa
Akyol
Dişhekimi
Kerem
Baştanoğlu
Hülya
Gör
Architect
Pelin
Akmoren
Kazdagları İstanbul Dayanışması
Stk
Cengiz
Ilman
Civil Engineer
Aygen
Baktır
Mine
Soral
Mucep
Nihal
Yassıkaya
Iphigenia
Apergi
Bülent
Küçük
Sosyalist Yeniden Kuruluş Partisi
Emekli
Tuna
Ünlütürk
Elektrik Teknikeri
Bilgin
Bekiroğlu
Emekli
Emekli
Regan
Pacocha
Cotton
Computers
Zeki
Karataş
Sinop Nükleer Karşıtı Platform Derneği (snkpder)
Elektrik Teknikleri
Tayfun
Ör
Tekstil
İmalat Ve İhracat
Ayşe Gül
Demirkol
Murat
Şahin
Emekli Öğretmen
Sasha
Simic
Usdaw
Sales Rem
Mukadder
Öztürk
Nuray
Onuk
Yeşil Sol Parti
Sinemacı
Hasan
Bayır
Yeşil
İşçi
Şükrü Zeki
Demirel
Emekli
Arif İsmet
Yılmaz
Muçep
Mimar
Aysel Kılıç
Kılıç
Hdp
Güney
Şirin
Bodrum Kent Konseyi
Yalıtım Uzmanı
Hülya
Babalıoğlu
Emekli - Retired
Vijdan
Doğan
Swp
Activist
İbrahim
Çallıca
Emekli
Zafer
Kerçek
Otel
Turizmci
Ufuk
Yağcı
Öğretim Üyesi
Seyfi
Turan
Kamu Emekçisi
Turgay
Çimen
M.e.b
Öğretmen
Cihat
Özgen
Web Tasarım
Hilal
Ozcan
Charlotte
Valloe
Block Baltic Pipe
Retired
Frances
Sinclair
John
Higgins
Fracking Free Clare
Coordinator
Bob
Pilli
Crı-ac ! Stop Gaz De Schiste Isère
Président
Bruno
HÉraıl
Amis De La Terre Du Pays Viganais
Retraité
Olivier
Guasch
Estelle
Tardy
Mesut
Çelebioğlu
Yeşil Sol Parti - Marx21 Yayınevi
Naomi
Kreitman
Gastivists Collective
Berk
Özdemir
Sonat
Çağlar
Maurizio
Puppi
Gülizar
Koççat
Coğrafya Öğretmeni
Marcella
Stumpo
Rete Della Sinistra
Defne
Demirer
Columbia Üniversitesi
Öğrenci
Isabelle
Bourrié
Retraitée
Ümit
Özdemir
Kütüphaneci
Ahmet
An
Angelo
Gagliani
Emergenzaclimatica.it
Cosimo
Quaranta
Movimento No Tap/snam Della Provincia Di Brindisi
İlayda
Depo
Emir
Akar
Gazetecilik
Nazan
Bayram
T. Ressam
Elif
Gözlüklü
Müzik Öğretmeni
Tuba
Akıncılar
Kenan
Çetin
Emekli
Eğitimci
Ekin
Yilmaz
Erdinç
Selasiye
Sendikacı
Emekli
Hıdır
Kayhan
Paşalimanı Adası
İşçi Emeklisi
Hatice
Baş
Serbest
Eylem
Tuncaelli
Yeşil Sol Parti
Turap
Günay
Yeşil Sol Parti̇
Emekli̇
C.Murat
Özgünay
Ekrem
Arslan
Jeo. Müh.
Ömer Faruk
Altuntaş
Yeşil Sol Parti
Avukat
Türkan
Uzun
Yeşil Sol Parti
Emekli
İjlal
Gitmez
Emre
Pekgönenç
Ferman
Erenuluğ
Yeşil Sol Parti
Serbest
Hüsamettin
Ayvacı
Emekli
Mali Müşavir
Şenol
Akyol
Diş Hekimi
Sabiha
Şentürk
Emekli
Rıfat
Şen
Yeşil Sol Parti
Eğitimci
Eren
Usta
Emekli Eğitimci̇
Nurettin
Çivi
Emekli
İşletmeci
Osman
Bayrak
Gürkan
Ulu
Taci
Yalçıner
Kesk-Esm
İktisat
Yavuz
Okçuoğlu
Yeşil Sol Parti̇ ve Sodev
Metalurji Mühendisi
Murat
Özdemir
Saffet
Uygur
Yeşil Sol
İş İnsanı
Ceyda
Can
Yesil ve Sol Parti
Mühendis
Ahmet
Kuzik
Fotoğrafçı
Haluk
Kaya
Green Left Partie
Shipbuilding Engineer
Vildan
Akbaş
Cengiz
Şanlı
Yeşil Sol Parti
Emekli
Sinan
Tutal
Yeşiller Sol Parti
Makine Müh.
Didem
Göçer
Yeşil Sol Parti
Maden Müh.
Hamide
Bezirci
Ysgp
Öğretmen
F.Özen
Çerençe
Mimar
Hasan
Bayir
Tekniker
Füsun
Oğuz
Yeşil Sol Parti
Emekli
Cevat
Keskin
Hukukçu
Serdar
Esen
Yeşil Sol
Ayşe
Gösterişli Oğlu
Yeşil Sol Parti
Avukatlık
Cahit
Mete
Emekli
İsmet
Yılmaz
Yeşil Sol Parti
Kimyager
İrfan
Keskin
Yeşil Sol Parti
Öğretmen
Ali
Sesal
Bedri
Arık
Emekli
Öğretmen
Theodoros
Karyotis
Sociologist/Researcher
Deniz
Gümüşel
Onur
Mert
Ann
Rennacker
Ocean Protection Coalition
Retired Library Technician
Annamaria
Garelli
Retraite
Fırat Can
Tokuri
İdil
Dağdemir
Greens
Haluk
Tancıl
Yevheniia
Zasiadko
Center For Environmental Initiatives Ecoaction
Tamer
Durak
Medyascope
Gazeteci
Nevin
Aytekin
Yesil Sol Parti
Emekli
Deniz
Keskin
Yok
Yok
Birsen
Üzgeç
Gülüzar
Yenal
Sanat Tarihçi
Borislav
Sandov
Zelenite.Bg
Co-Chair
Mukadder
Cankoçak
Emekli
Selahattin
Nesipoğlu
Emekli
Adnan
Genç
Yeşiller Partisi
Gazeteci
Levent
Akcasu
Yeşil Sol Parti
Mühendis
Vedia Yeşim
Bayanoğlu
Yeşil Sol Parti
Emekli Hekim
Consuelo
Nuñez
Rojava
Azadi Madrid
Rojava Azadi Madrid
Monika
Schierenberg
Ecomujer
Pervin
Atalay
Emekli
Sinem
Kumcu
Christian
Kaiser
Kaiser-Photo
Photographer-Filmmaker
Estelle
Tardy
Collectif Causse Méjean - Gas De Schiste Non !
Membre
Tunahan
Gözlügöl
Hdk Ekoloji
Öğrenci
Jean'Ne
Blackwell
Slo Clean Water
Citizen Of The World
Doruk
Hünerli
Dokuz Eylül Üniversitesi
Öğrenci
Institute For
Social Ecology
Institute For Social Ecology
Educators
Ahmet
Okumuş
Tülay
Koçak
Yeşil Sol Parti
Emekli
Turap
Günay
Yeşil Sol Parti̇
Emekli̇
Ángel
López
Asociación De Cultura Popular Alborad
Presidente
Juan Carlos
Gracia
Plataforma Ciudadana Zaragoza Sin Fractura
Board Member & Spokesman
Marie
Steen
Mevlüt
Yılmaz
Sarıyer Kent Dayanışması
İşçi
Ahmet
Sarıtaş
Ankara Üniversitesi
Öğrenci
Yvonne
Taylor
Gas Free Seneca
Vice President
Rebecca
Roter
Breathe Easy Susquehanna County
Public Health Advocacy’S
Gürsel
Aysel
Öğretmen
Yasemin
Ahi
Mehmet
Duzcu
Yiğitcan
Ecevit
Elektrik Mühendisi
Şaban
Alınak
Fatma
Çetintaş
KESK
Öğretmen
Simin
Gürdal
Serhan
Safatli
Bireysel
Doktor
Nuray
Erçağan
Zerrin
Bayrakdar
Öğretim Üyesi
Reber
Safran
İşçi - Öğrenci
Muzaffer
Asma
Antalya Ekoloji Meclisi
Marangoz
Sinan
Doğan
University Of Pittsburgh
Doktora Öğrencisi - Öğretim Görevlisi
Berfin
Atar
Öğrenci
Köksal
Doğan
Hasan
Dalgıç
Maide
Atay
Mete
Elçi
Serbest
Aysu
Yumuşak
Tülay Hatice
Gürdal
Ev Çalışanı
Nalan
Çelik
Baran
Baştaş
Doğanın Çocukları
Öğrenci
Cemil
Aksu
Polen Ekoloji
Yazar
Çiğdem
Özbaş
Yeşil Sol İklim Çalışma Grubu
Öğretmen
Vedat
İldiri
Eko-Öğrenci
Öğrenci
Ebubekir
Gönan
Eko-Öğrenci
Öğrenci
Ayşegül
Korkutan
Eko-Öğrenci Hareketi
Öğrenci
Onur
Yılmaz
Polen Ekoloji
Politik Aktivist
Cansu
Yumuşak
Polen
Psikolog
Sultan
Gülsün
Polen Ekoloji
Çevre Mühendisi

Uluslararası Basın Toplantısı (International Press Conference) - 26.01.2021
Bu site özgür yazılımlar ve/veya kullanımı herkese açık araçlarla hazırlanmıştır. Site içindeki her türlü veri ve materyal istenildiği gibi kullanılabilir
(kaynak gösterirseniz seviniriz elbette)